Press & News

Right Here Next Single

23. února 2013 v 15:45 | Posted by: Laura
Justin oznámil, že příštím singlem z alba 'Believe' bude píseň, na které spolupracoval s Drakem, jejíž název je 'Right Here'. Ze začátku se mi moc nelíbila ale teď patří k mým oblíbeným ♥ Takže se moc těším a snad bude i videoklip :*

World Music Awards Nomination

13. ledna 2013 v 11:59 | Posted by: Laura
Justin byl nominován v 6ti kategoriích na World Music Awards! Hlasovat můžete jednotlivě v každé kategorii kliknutím na odkaz!!! :*


Justin Bieber Believe Acoustic Merch

13. ledna 2013 v 11:54 | Posted by: Laura
Ti co si předobjednají akustické album 'Believe' dostanou i zajímavý balíček, který bude obsahovat:

○ Believe Akustické CD
○ Believe Akustické tričko
○ Believe Akustická trsátka

Tento balíček je v hodnotě $30.00

+ přibyla nová píseň do tracklistu s názvem Nothing Like Us! Na celý tracklist
se podívejte na tomto odkazu :)

In Los Angeles [2.1.]

5. ledna 2013 v 15:36 | Posted by: Laura
Justin byl vyfocen při kouření na večírku v hotelovém pokoji den po Novém roce. TMZ zveřejnil fotky, které ukazují Justina v hotelovém pokoji Mewport Beach s přáteli.

Poznámka: Není jisté, jestli jde o trávu nebo čistě o cigaretu. Podle informací byl v pokoji také Lil Twist, který s Justinem tráví teď hodně času.

Já si zatím o tom nechci dělat žádný názor, když se o tom nikdo nevyjádřil oficiálně a znáte, jak to chodí v dnešní době :) No každopádně bych řekla, že na fotkách Justin je ale jako marihuana mi to nepřijde, spíš jak jsem se dočetla na jedné stránce to vypadá na 'Café Cremé' cigarety :) No uvidíme, jestli se k tomu někdo vyjádří. Určitě vás budu informovat :)

V galerii se podívejte na zmiňované fotografie :)

Justin Bieber & Selena Gomez Break Up Again

5. ledna 2013 v 15:23 | Posted by: Laura
Justin Bieber a Selena Gomez se znovu rozešli před novým rokem 2013. Zprávu potvrdil server RadarOnline.com. Blízký zdroj řekl:

,,Justin a Selena byli spolu velmi dlouhou dobu. Milují se a záleží jim na sobě ale mezi nim to už prostě nefunguje. Už to tak bylo dříve ale oba se to snažili dát do kupy ale až teď pochopili, že to prostě nefunguje"

Vrátili se k sobě a letěli spolu na dovolenou do Mexika, kde chěli společně přivítat Nový rok ale tlak na jejich vztah byl příliš silný a Selena letěla zpátky do Los Angeles bez Justina.

Zdroj dodal: ,,Jejich dovolená v Mexiku byla jedna veká hádka. Takže to skončili. Selena je Justinova první láska a on je ještě dost mladý a proto se zoufale snaží, aby to fungovalo. Ale Selena je dostatečně zralá, aby věděla, kdy to skončit protože to nefunguje." Zdroj k závěru uvedl pochyby o tom, že by se k sobě ještě vrátili. ,,Jsou na tom oba lépe, když si jde každý svou cestou. Potíže jsou vždy s loučením"

Justin Bieber: “Selena Gives Me a Headache”

5. ledna 2013 v 15:08 | Posted by: Laura
Justin Bieber přiznal, že mu přítelkyně dává občas "bolest hlavy" protože nikdy nemůže říct, co se děje v jejich hlavách. I když je v současné době ve vztahu se Selenou Gomez, přiznává, že mít přítelkyni může být někdy frustrující.

Pro Top of the Pops magazín řekl:

,,V každém vztahu se čeká toho rozhodně víc od kluka než od dívky. Jsem na to zvyklý. Naštvanost ale není nikdy stejná. Musíte vědět, kdy je lepší nechat dívku o samotě a počkat, než si uvědomí, že je vaše. A ano, opravdu dávají někdy bolest hlavy."

Justin si myslí že je velmi dobrý přítel, tvrdí že je sympatický a má prozoumnění. ,,Mám dobré vlastnosti. Jsem pozorný a mám hodně trpělivosti. Rád překvapuji svou přítelkyni pěknými věcmi, romantickými výlety, piknikem a podobnými věcmi. Pro dívky je mnohem důležitější být milované než neustále dostávat skvělé dary. Dívky jsou mazlivé a přítulné ale to jsou i kluci."

Justin a Selena mají v posledních měsících problémy ve vztahu. Nicméně spolu byli na dovolené v Mexiku. Zdroj ale uvedl, že vedli boje na této dovolené a proto je každý v roce 2013 sám.


Billboard Hot 100 Update

4. ledna 2013 v 6:14 | Posted by: Laura
• V tomto týdnu píseň "Beauty and a Beat" zůstává na 5. místě v Billboard Hot 100!

• Tento týden se také objevila "As Long As You Love Me" na 24. místě.

Gratuluji :)

Informations About Accident

3. ledna 2013 v 16:14 | Posted by: Laura

Mám tu pro vás pár nových informací o fotografovi, který před nedávnem zahynul...článek zde
• Paparazzi se snažil vyfotit Justina v jeho Ferrari ale srazilo ho jiné auto. Ironií osudu je, že Justin v tu chvíly v autě vůbec nebyl. Auto řídil jeho 19tiletý kamarád Lil Twist.

• K tomuto incidentu se také vyjádřila zpěvačka a herečka Miley Cyrus na svém twitteru: ,,Doufám že tento paparazzi/JB incident přivede nějaké změny v roce 2013. Paparazzi jsou nebezpeční! Měla by vám zavolat Princezna Di, aby jste se probudili?! Je nespravedlivé, aby to někdo dával Justinovi za vinu! Muselo se to stát. Máma vás snad učí, že si nesmíte hrát na silnici. Chaos, který je dodán i paparazzi nemůže zaručit žádné bezpečí."

• Také Justin se vyjádřil k tomuto incidentu prostřednictvím svého mluvčího: ,,I když jsem nebyl přítomen a nepodílel jsem se na této tragické nehodě, moje myšlenky a modlitby směřují k rodině oběti. Doufejme, že tato tragédie bude inspirovat právní předpisy bez ohledu na další potřebné kroky k ochraně životů a bezpečnosti celebrit, policistů, nevinných kolemjdoucích, veřejnosti a fotografů samostných."

Mladý paparazzi chtěl fotit Justina Biebera a zemřel

2. ledna 2013 v 17:50 | Posted by: Laura
Zdroj: super.cz (2.1.2013)
Toto už jste určitě slyšeli, běhá to teď na internetu... je to smutné.

Touha vyfotit Justina Biebera (18) v jeho bílém Ferrari stála na Nový rok život bulvárního fotografa v Los Angeles. Paparazzo uviděl zpěvákův luxusní vůz a zaparkoval u krajnice na rušné silnici a vyběhl sporťák vyfotit.

Při přebíhání silnice ale 29letého fotografa srazil jiný řidič a muž zraněním v nemocnici podlehl.

Ironií osudu je, že zpěvák v tu chvíli ve Ferrari vůbec nebyl, napsal deník Los Angeles Times.

Media Traffic Chart 2012

30. prosince 2012 v 16:31 | Posted by: Laura

Jelikož se líbíž konec roku 2012, internetové stránky Media Traffic zhodnotili prodeje alb tohoto roku, aby zjistili, kdo prodal nejvíce alb za posledních 12 měsíců. Justin se s albem 'Believe' umístil na hezkém 8. místě, gratuluji :))

1. Adele - 21 - 9,2 miliónů kopií
2. Taylor Swift - Red - 3,8 miliónů kopií
3. One Direction - Up All Night - 3,6 miliónů kopií
4. Lana Del Rey - Born To Die - 2,9 miliónů kopií
5. One Direction - Take Me Home - 2,8 miliónů kopií
6. Mumford & Sons - Babel - 2,7 miliónů kopií
7. Pink - The Truth About Love - 2,4 miliónů kopií
8. Justin Bieber - Believe - 2,3 miliónů kopií
9. Coldplay - Mylo Xyloto - 2,2 miliónů kopií
10. Maroon 5 - Overexposed - 2,0 miliónů kopií


German Ticket

29. prosince 2012 v 10:17 | Posted by: Laura
Ddlovato mi poslala do komentářů vstupenku, na německý koncert Justina :))
Docela mě mrzí, že na žádný nejedu ale snad to někdy vyjde :)

UFC Fighter on Justin Bieber

29. prosince 2012 v 9:58 | Posted by: Laura
Zápasník UFC Cain Velasquez udělal rozhovor se stránkou Postmedia, kde byl dotázán o koncertě Justina Biebera, kterého se zúčastnil před několika týdny.

Postmedia: Pravda nebo lež: Líbil se vám koncert Justina Biebera, na který jste šel
před několika týdny s dalšími zápasníky UFC a jejich dětmi?

Cain Velasquez: ,,Pravda, líbilo se mi to. Bylo to v pohodě...on je určitě jeden z nejlepších umělců této doby. Právě teď je nejvíc populární."

Most Charitable Celebrity 2012

28. prosince 2012 v 19:28 | Posted by: Laura
DoSomething.org vydal svůj každoročení seznam "Celebs Gone Good", kde se objevilo 20 známých jmen hvězd, které se podíleli na charitě. Justin se umístil na hezkém 5. místě :)) Justin tento rok spolupracoval s Pencil of Promise a Believe Charity Drive :)

1. Taylor Swift
2. Miley Cyrus
3. Channing Tatum
4. Lady Gaga
5. Justin Bieber
6. Robin Roberts
7. Pink
8. Le Bron James
9. Selena Gomez
10. Ian Somerhalder

Believe Acoustic Finished

28. prosince 2012 v 19:15 | Posted by: Laura

Dnes večer jsem ve studiu dokončil akustické album. Rozhodl jsem se napsat 2 nové songy
a dát tam místo 8 písní, 10 písní. Předobjednejte si album na iTunes a získtejte lepší cenu :) Díky a myslím si, že se vám bude líbit.


Simon Cowell Says Justin Bieber Deserved Grammy Award Nomination!

11. prosince 2012 v 14:33 | Posted by: Laura
Justin Bieber si zaslouží alespoň jednu nominaci na Grammy v tomto roce za jeho tvrdou práci..ale ne...nedostal nic od snobů z Recording Academy - tak řekl porotce v X-Factoru USA Simon Cowell.

Pro TMZ řekl: ,,Víte co?Zasloužil by si alespoň jednu nominaci. Oni jsou ale vážně někdy snobský. Nebude ale plakat. Dělá dobře."

Justin Bieber and Selena Gomez BreakUP Interview

11. listopadu 2012 v 13:11 | Posted by: Laura

Spoustu z nás čeká na vyjádření Justina nebo Seleny o jejich rozchodu. Malá zmínka padla při rozhovoru pro rádio Open House Party. No, myslim si, že spekulace budou probíhat nadále...

,,Nevím co se to děje v mém životě...nedává to smysl. Nebudu to dále komentovat."

Achjooooooo :(

30 Million Followers!

10. listopadu 2012 v 19:36 | Posted by: Laura
Justin má již na twitteru 30 miliónů následovníků. Gratuluji :*

Confirmed: Justin Bieber and Selena Gomez Broke UP

10. listopadu 2012 v 18:58 | Posted by: Laura
Justin Bieber a Selena Gomez své cesty oddělili. Potvrdily to portály E! News a NewYork Post. Pár Jelana se rozešel asi před týdnem. ,,Vzhledem k jejich bláznivým plánům, bylo těžší a těžší tento vztah udržet," říká zdroj výhradně pro E!News. Justin a Selena vyšli se svým vztahem na veřejnost v únoru 2011, kdy se společně zúčastnili akce Vanity Fair Oscar Party.

Pověsti, že se pár rozešel už kolují internetem několik týdnů. Pověsti byli utvrzeny včera, kdy se Justin zúčastnil premiéry na Broadwayi se skupinou lidí, kterou zahrnovala i modelka VS Barbara Pavlin. Jde o to, že se Justin zúčastnil tohoto představení, a že Barbara si dala na twitter zprávu "The Lion King!" Poté Lil Twist poslal na twitter fotku, kde je s Justinem před odjezdem a v pozadí je samotná Barbara. Tuto fotku vložila na twitter i Selena a napsala k ní jen pár teček. Poté co vložila tuto fotku, kamarád Justina Alfredo Flores tweetnul "Done LMAO". Potom ale on a Lil Twist tyto tweety smazali.

Opravdu nevím, co si mám o tom myslet. Stále doufám, že se nerozešli - i když na sebe teď nemají čas. A ani nevím z jakého důvodu Selena dávala na twitter tu fotku, třeba že jí hodně vadilo, že Justin spolu s dalšími lidmi strávil večer s Barbarou? Byla bych ráda, kdyby se jeden z nich k tomu vyjádřil...protože takhle jsou to stále jen spekulace... i když se tvrdí, že je to potvrzení informace...ale tak nějak furt věřím, že to pravda není. Neumím si Justina představit vedle nějaké jiné :(

Justin to Perform at the 2012 American Music Awards

5. listopadu 2012 v 16:49 | Posted by: Laura
Justin bude vystupovat na 40. předávání cen American Music Awards. Akce se koná 18. listopadu! Zatím není známo s jakou písní vystoupí ale určitě se máme na co těšit:)

Nezapomeňte pro něj také hlasovat ZDE
A také hlasujte pro Justina na EMA's!! ZDE

Justin Bieber House Decoration for Halloween!

2. listopadu 2012 v 11:07 | Posted by: Laura
Objevila se fotka z Halloweenu od fanynky, která si svůj dům vyzdobila Justinem :D

Is Justin Bieber Single Again?

2. listopadu 2012 v 11:01 | Posted by: Laura
Došlo ke zvěstem, že Justin Bieber a Selena Gomez se rozešli. Spekulace přišli z twitteru, kam Justin psal komentáře. V poslední době nahrává fotky, kde je sám, má výraz bez nálady a má vrásčité čelo.

Je to tím, že se rozešli? To je to, co si lidé myslí, poté co poslal fotku s titulkem "Lingse" což je přesmyčka pro "Single". Pak rychle ale obrázek odstranil a vyslal další autoportrét, kam napsal "Jen já".

Dále poslal dvě fotky, ke kterým napsal: ,,Koupil jsem si dnes dárek, možná dva."

No nevím, zatím to jsou jen spekulace :) Před nedávnem ale byla Selena na koncertě, takže bych tomu nevěřila...prozatím :)

The 2012 HALO Awards

2. listopadu 2012 v 10:53 | Posted by: Laura
Justin Bieber, Emma Stone, Tyra Banks a Josh Duhamel ctí teenagery, kteřá dávají zpět svým komunitám.

Nickeldeon oznámil, že každá hvězda bude dobrovolníkem na čtvrtém výročním předávání cen TeenNick HALO. Je to o mladých lidech, kteří pomáhají ostatním. Uznává dospívající, kteří dělají neobyčejné věci.

Nick Cannon, který vytvořil toto ocenění bude sloužit jako hostitel a výkonný producent. Akce se bude konat 19. listopadu v Hollywood Palladiu a bude trvat 90 minut.

Liam Payne “Feels Sorry” for Justin Bieber!

29. října 2012 v 15:55 | Posted by: Laura
Člen ze skupiny One Direction Liam Payne přiznal, že "lituje" Justina Biebera, protože nemá podporu kapely. V rozhovoru pro časopis Now Liam řekl:

,,Ne blahosklonným způsobem ale je mi ho nějak líto. Vím, že má kolem sebe přátele, kteří s ním cestují po turné ale neprocházejí stejnou situací jako kluci semnou. Pokud by se mi stalo něco špatného, Louis by tu byl pro mě na 100%. Lidé se někdy ptají, jestli bych chtěl být sólový umělec a nebyla by to žádná legrace, být jen na vlastní pěst."

‘If I Hadn’t Found Music, My Life Would Have Been Bad’

29. října 2012 v 11:27 | Posted by: Laura
Přeložila jsem pro vás úryvek z rozhovoru pro dailymail.co.uk :)

O koupi letadla: ,,V žádném případě. Jsou to vyhozené peníze. Když koupíte letadlo, musíte platit za skladování, náklady na palivo, což je možná tak 4 000 dolarů. Dokonce i pronájem soukromého letadla je kolem 50 nebo 60K. Podle mě koupě letadla rozhodně za to nestojí."

O muzice: ,,Nikdy nepřestanu pracovat. Nikdy jsem neměl strach v tom, co dělám. Teď jsem ale na vrcholu a dolů jít nechci. Jsem dospělý, dělám svá rozhodnutí a chci to udržet na vzrůstu a věřím že můžu."

O přecházení: ,,Dívám se na Justina Timberlakea a Ushera a vidím, jak se přeplavili opravdu úspěšně a viděl jsem lidi, kteří zhasli ihned, kteří si mysleli že jsou nejlepší ale nic z toho nakonec nebylo. Pracoval jsem příliš usilovně. Rozhodně nechci být jen další dospívající lamač srdcí. Ale existují různé způsoby jak vzrůst. Chci být milován jako byl Michael Jackson, od čtyřletých až po 80tileté. Chystám se měnit a růst skrz svou hudbu a dělat filmy. Toto album bylo jiné a moje další album bude ještě ostřejší."

Na sprostá slova: ,,V mé hudbě nebudou nikdy sprostá slova. Nikdy."

Na muziku vs. školu: ,,Stalo se to, že jsem našel něco, v čem jsem chtěl být dobrý. Nebyl jsem dobrý ve škole protože jsem pro ni neměl vášeň. Kdybych nenalezl hudbu, můj život by byl špatný. Moje rodina je chudá, takže by cyklus pokračoval. Moje děti by byli chudé, a jejich děti by byli ještě víc. Mám pocit, že jsem tento cyklus rozbil a když se vám to povede, nemusíte se do něj vracet zpátky."

O mylné představě: ,,Největší mylná představa o mě je ta, že si lidé myslí, že jsem výrobek. Prostě že našli dobře vypadajícího kluka, ostříhali mu pěkně vlasy a dali Auto-Tune na jeho hlas a ještě mu napsali dobré písničky a naučili tancovat. Já jsem muzikant, hraju na nástroje a píšu písničky. Jsem podnikatel a chci toho vytvořit víc. Chci aby lidé věděli, že nejsem jen ten, kdo zpívá písně."

One Direction & The Wanted: ,,Nejsem pro nikoho hrozbou a nikdo nemůže ohrozit mě. Je to vlastně v pohodě mít další mladé lidi na scéně. Strávil jsem čas s klukama z One Direction a kluci z The Wanted jsou zábavní. Držím si odstup ale když chodí do klubů. Pití je pro ně velkou zábavou ale to není nic pro mě. Pořád chci, aby si lidé mysleli že jsem dobrý člověk a že mám dobrý vliv."

O fanoušcích: ,,Miluju své fanoušky, miluju masovou hysterii. To je to, co jsem vždy chtěl. Byl jsem kluk bez marketingové kampaně a byli to fanoušci, kteří mě dostali až sem. Oni byli ti, kteří stáli u rozhlasových stanic a když jsem dostal nahrávací smlouvu. Všichni začali říkat: ,,Kdo je ten kluk, Justin Bieber, který má 10 000 fanoušků v centru New Jersey?"

O létání: ,,Docela mě děsí. Když mám úzkost, moje srdce rychle bije jako by mělo explodovat. A když slyším divný hluk, hned se ptám, co je to za hluk? Lidé říkají, že máte větší šanci dostat se do autonehody než spadnout v letadle. Je to tak jednou za rok ale já jsem ve vzduchu skor ocelou dobu. Mám pocit, že kdykoliv nasednu do letadla, riskuju svůj život."

Justn About Selena on Oprah [2012]

26. října 2012 v 10:13 | Posted by: Laura
Přeložila jsem ukázku z Oprah, kde Justin mluví o Seleně :)

Oprah: Jak často se vidíte se Selenou? Potřebujete ochranku nebo nějaké takové věci?

Justin: ,,Někdy..někdy musíme použít zadní dveře a různé věci. Ale raději chodíme společně než samostatně. Nechci aby si lidé mysleli, že se za ní stydím. Mám pocit, že kluci (zejména v tomhle oboru) nechtějí, aby byli vidět jejich přítelkyně a ještě jim řeknou,
ať jdou jinudy. Vždy když jsem s ní, chodíme jen spolu."

 
 

Reklama
Reklama